فروش اینترنتی مستند «من روحانی هستم» از طریق فروشگاه سفیرفیلم
فروش اینترنتی مستند «من روحانی هستم» ساخته گروه چند رسانه ای شفق از امروز، 10 اسفندماه 92 از طریق «فروشگاه اینترنتی سفیرفیلم» آغاز شد.

پایه ریزی برای انحراف گفتمانی انقلاب اسلامی در فضای آکادمیک!
امام خمینی(ره) گفتمان ساز و راهبر انقلاب اسلامی توانست گفتمانی را به وجود آورد که مبارزه ای را همزمان با جریان لیبرالیسم غربی،کومونیسم شرقی و صهیونیسم جهانی شکل دهد و در عین حال موفق گردد.
یادداشت/عبدالله عبداللهی؛
برخی مشاوران و کدام عقلانیت؟ / خبرگزاری بین المللی تسنیم
"عمل عقلانی" (عقل جزئی) مبتنی بر "عمل ارادی" است که مبتنی بر سه رکن اساسی است. رکن اول عمل ارادی، "فهم وضعیت فعلی" است، رکن دوم "انتخاب مقصد" است و رکن سوم "انتخاب راهکار مناسب برای نیل به مقصد"
صاحب‌نظران از استعفای نخست‌وزیر مصر می‌گویند
فرصتی طلایی برای اخوان المسلمین/ دیپلماسی ایرانی
استعفای دولت فرصت خوبی برای اخوان المسلمین است که می‌خواهد مسیر خود را اصلاح کند و به واقعیت‌های سیاسی جدید بپیوندد.
رسیدن به راه حل سیاسی نیازمند آتش بس است؛
آتش بس نظامی مقدمه آشتی سیاسی است/ دیپلماسی ایرانی
محمد ایرانی سفیر سابق ایران در اردن و تحلیلگر مسایل خاورمیانه در گفت و گو با دیپلماسی ایرانی با اشاره به بی نتیجه بودن نشست ژنو 2 ، بر ایجاد ثبات امنیتی برای رسیدن به یک راه حل سیاسی پیش از بررسی هر اقدام دیگری از جمله انتقال قدرت تاکید می کند.
سایه بازگشت مقاومت مسلحانه بر مذاکرات صلح
پرونده فلسطین قربانی عدم اتحاد در جهان اسلام شد/ دیپلماسی ایرانی
محمدعلی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در گفت و گو با دیپلماسی ایرانی ضمن بررسی دلایل شکست مداوم مذاکرات صلح تاکید می کند که امریکایی ها از گرفتارشدن کشورهای مسلمان در پرونده های داخلی و عدم توجه به پرونده فلسطین استقبال می کنند.

نسبت دادن تندروی ها به اندیشه امام، ظلم به ایشان است/عادی سازی رابطه با امریکا غیرممکن نیست/دیپلماسی ایرانی
معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه دوران اصلاحات و تحلیل گر مسائل سیاست خارجی در گفتگو با دیپلماسی ایرانی تاکید می کند که تغییر نگاه بین المللی به نقش ایران در معادله های منطقه ای و فرامنطقه ای اصلی ترین دستاورد تعادل مدنظر دولت جدید در حوزه سیاست خارجی است.
بهروز کمالوندی در گفتگوی تفصیلی با دیپلماسی ایرانی:
غنی سازی 20 درصد نیاز امروز کشور نیست/ راکتور تهران پیش از انقلاب با سوخت 90 درصد کار می کرد/ دیپلماسی ایرانی
رئیس جمهور وقت آقای احمدی نژاد اعلام کردند که ایران قادر به غنی سازی لیزری است که این مساله تبدیل به سوالی برای آژانس شده بود/ روند پیشرفت های ما در راکتور اراک کند شده اما متوقف نشده است/ایران بارها برای رفع این ابهام حتی فراتر از درخواست های آژانس هم پیش رفته است/ منافقین 48 ساعت تاخیر داشتند